O nás

Náš příběh

Dovolte, abychom vám krátce pověděli příběh našeho centra pro duchovní a fyzickou pohodu, který začal jedním velmi výjimečným setkáním.

Před lety jsme se setkali s jedním naprosto unikátním buddhistickým učitelem. Jeho slova, filosofie a hluboká realizace nás okouzlila, a bylo to jeho nadšení a vášeň pro učení a nezměrný soucit, který nám otevřel srdce. Uvědomili jsme si, že toto učení má potenciál změnit nejen naše životy, ale i životy těch kolem nás. Na přání našeho učitele jsme začali hledat místo, které by sloužilo jako útočiště pro ty, kteří touží po klidu a rovnováze a chtějí pracovat se svojí myslí.

Při  hledání a budování projektu po.spolu jsme prošli mnoha výzvami, ale nikdy jsme nezapomněli na původní vizi našeho učitele. Cítili jsme, že musíme ukázat světu, že péče o tělo a duševní zdraví jsou navzájem provázané a vzájemně se ovlivňují. Naše dosavadní zkušenosti s buddhistickou filosofií a meditací nás vedou k pochopení, že v dnešním hektickém a stresujícím světě je důležité mít místo - prostor, kde lidé mohou opět nalézt ztracenou rovnováhu.

A to je důvod, proč vznikl projekt po.spolu. Je důležité, aby takové místo bylo otevřené pro všechny lidi bez ohledu na náboženské vyznání nebo přesvědčení. Naším cílem je poskytnout lidem útočiště a místo pro odpočinek a zklidnění mysli, má  být přístupné všem, kteří ho potřebují. Tak si to přál náš drahocený učitel.

Snažíme se vytvořit místo, kde jsou snahy, naděje a láska vkládány do každého detailu, aby naši hosté mohli nalézt vnitřní klid a rovnováhu, kterou si přivezou trvale i do svých domovů. Pokud toužíte po zlepšení svého zdraví a najit mír ve své mysli, jsme tu pro vás.

Přijďte a zažijte to s námi!

Hana a Vláďa