Ubytování

PoSpolu v harmonii a pohodě

Najdete zde jednoduchý, ale moderní design s čistými liniemi a neutrálními barvami, které vytvářejí harmonickou atmosféru. Vysoce kvalitní postele na míru a moderní vybavení vám zajistí pohodlný pobyt.
Abyste mohli výjimečně prožitý den v resortu PoSpolu dokonale vstřebat, vytvořili jsme pro vás unikátně designované pokoje zaměřené na detail, jakožto příjemnou oázu klidu na konci dne. Pokoje jsou prostorné, elegantní a v lehce industriálním stylu.

Pokoje ve venkovském stylu

Stodolní pokoje ve venkovském stylu poskytují možnost odpočinku a úniku od každodenního ruchu. Odlehlost stodoly a klidná atmosféra pomáhají vytvořit prostor pro koncentraci, spolupráci a relaxaci. Pokoje je možné pronajmout samostatně pro dvojice, rodiny s dětmi i skupiny.

Při individuálním ubytování je možné využít relaxační biotopová jezírka v přilehlém wellness areálu.

Všechny pokoje mají společnou kuchyňku, vnitřní společný prostor a společné sprchy a WC.

Poptejte nabídku na míru
east

Stodola je k dispozici pro skupinové i individuální pobyty

Dvoulůžkové pokoje standard

Pokoje nabízí minimalistický styl a elegantní prostředí pro váš odpočinek. V pokoji najdete jednoduchý, ale moderní design s čistými liniemi a neutrálními barvami, které zajišťují klidné prostředí. Vysoce kvalitní postele na míru a moderní vybavení vám zajistí pohodlný pobyt. Náš minimalistický pokoj vám poskytne klid a relaxaci, kterou potřebujete pro regeneraci.

bed
pokoje různého typu
wifi
wifi
air
fén, župany bačkory
shower
koupelna + WC
Poptejte nabídku na skupinový pobyt
east

Hotel aktuálně nepřijímá poptávky na individuální pobyt

Vícelůžkové apartmány

Prostorné pokoje v minimalistickém stylu jsou vytvořené tak, abyste si odvezli nezapomenutelný zážitek i pokud je vás víc. Součástí apartmánů jsou velkorysé společné prostory s možností přistýlek na vyžádání.

wifi
wifi
air
fén, župan, bačkory
weekend
společný obývací pokoj
shower
koupelna + WC
Poptejte nabídku na skupinový pobyt
east

Hotel aktuálně nepřijímá poptávky na individuální pobyt

Naplánujte si
klidné dny v PoSpolu

Chcete si pronajmout prostory pro jógový pobyt, firemní školení nebo sportovní soustředění? Nebo pro vás můžeme udělat ještě něco jiného? Kontaktujte nás pro bližší informace a pronajměte si prostor pro specifický druh vaší akce.

Věříme, že pronájem prostor pro skupinové akce vám poskytne příležitost k tomu, abyste se se svými přáteli, rodinou nebo kolegy odreagovali a načerpali novou energii.