Výlety

Poloha resortu v blízkosti brdských lesů a přehrady Slapy nabízí velké množství cyklostezek i zajímavých památek a turistických cílů.

Zámek Dobříš

V podhůří Brdské vrchoviny za pouhých 8 minut autem, nebo 30 minut na kole, můžete navštívit zámek Dobříš. Zámek je oblíbeným místem filmařů. Jeho kulisy byly použity v mnoha českých pohádkách. Památka je soukromým majetkem rodiny Colloredo - Mansfeld

Muzeum zlata Nový Knín

Navštivte expozici historie těžby a zpracování zlata ze zlatonosné říčky Kocáby v Muzeu zlata Nový Knín. Budete tu od nás na kole 4 kilometrovou trasou za 20 minut.  V okolí Nového Knína najdete také naučné stezky s historickou tematikou.

Zoopark jelení Homole

Rodinný výlet do přírodního Zooparku jelení Homole, vzdáleného na kole 9 kilometrů, bude pro vás a vaše děti plný zážitků. Naše děti vyrůstají ve městech, kde nemají možnost poznat chování zvířat v jejich přirozeném prostředí. Tento park s přírodní stezkou bude pro ně zážitkem, kde si mohou některá zvířátka i pohladit.

Muzeum Trabantů

Chtěli byste vidět "Žluté trabanty" a další trabantí rarity na vlastní oči? Pojďte se podívat na jejich muzeum, kde na simulátoru můžete zhlédnout dokonce i sestřih nejlepších záběrů z čelních kamer z jejich trabantích cest.

Stezka nad Štechovickou lagunou u Bílých skal s 12 zastávkami

Romantická stezka Svatojánskými proudy vede hlubokým skalnatým údolím řeky Vltavy okolo Štěchovické přehradní nádrže. Po cestě zažijete i trochu nostalgie při vzpomínce na historii českého trampingu v osadě Ztracenka. Nesmíte minout ani jeden z nejkrásnějších rozhledů na řeku Vltavu na Vyhlídce Máj.

Naplánujte si
klidné dny v PoSpolu

Chcete si pronajmout prostory pro jógový pobyt, firemní školení nebo sportovní soustředění? Nebo pro vás můžeme udělat ještě něco jiného? Kontaktujte nás pro bližší informace a pronajměte si prostor pro specifický druh vaší akce.

Věříme, že pronájem prostor pro skupinové akce vám poskytne příležitost k tomu, abyste se se svými přáteli, rodinou nebo kolegy odreagovali a načerpali novou energii.